755nm Alex + 808nm Diode Lazer Nedir?

755NM ALEXANDRITE + 808NM DIODE & HAREKET TARAMALI TEKNOLOJİNİN EN İYİ KOMBİNASYONU

Velux Lazer 755nm Alexandrite ve 808 nm Fraksiyonel Diode teknolojisinin kombinasyonu ile en ideal epilason yöntemidir. Bu mükemmel kombinasyon enerji oranıını daha iyi vermekte olup, güvenirliği ve tedavinin etkili olmasını sağlamaktadır. Stabildir konforlu kontak soğutma özelliği sayesinde yüksek hızda epilasyon olanağı sağlar. Anestezi ya da jel kullanımı gerektirmez.

Fraksiyonel Atım teknolojisinin kullanımıyla büyük spot boyutu hızlı epilasyon tedavisi sunmaktadır. Ayrıca, 10mm’den 50mm’ye kadar kolaylık ayarlanabilir. Spot boyutu sayesinde yüz ve vücuttaki küçük bölgelerde hedeflenen tedavinin kolay ve basit olmasını sağlar.

Güçlü safir başlık kontak soğutma ve 755 & 808 nm dalga uzunluğunun yüksek emilimi geleneksel diode epilasyon sistemleri ile kıyaslandığında anestezi ve jel gerektirmeksizin optimal fayda sağlamaktadır. Ayrıca, uygulayacı tedavinin konforlu olmasını sağlamak adına ince kıllar için ya da hassas ciltler için ekstre bir soğutma seçebilmektedir. Bu seneçekler dışında cihaza soğuk hava üfleme sistemi eklenebilir.
755 nm Alex + 808 nm Diode Lazer

– FRAKSİYONEL BAŞLIK TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE DAHA İYİ EMİLİM ORANI, DAHA GÜVENİLİR VE ÇOK DAHA ETKİLİ
– SCANNER (TARAMA) SİSTEM VE 15X50 MM BAŞLIĞI SAYESİNDE DAHA HIZLI
– ESNEK SPOT AYARLI BAŞLIK SAYESİNDE KOLAY VE KONFORLU UYGULAMA
– 755 NM ALEXANDRİTE VE 808 NM SCANNER DİODE LAZERProfesyonel modda lazer çıkış gücü kontrol sistemi sayesinde istenilen gücün dışında enerji iletimini keser. Fraksiyonel spot alanı 10mm ile max. 50mm ayarlanabilir olması küçük alanlarda etkin büyük alanlarda hızlı ve kontrollü bir epilasyon olanağı sağlar.


Kolay İşlem Menüsü

1. GÜVENLİ LAZER EPİLASYON ?

Kıl tipleri ve tedavi bölgeleri önceden ayarlanmış olan menüler ile epilasyonda kolay ve basit uygulama metodu sunmaktadır. Profesyonel modu ise uygulamacıya parametreler yardımı ile kullanılması sağlar.

2. NASIL ÇALIŞIR?

Güçlü soğutma tekniğiyle Velux lazer safir soğutması 5c’ye kadar düşerek epidermisi korumaya yardımcı olur
Odaklı Lazer ışını Random (Rastgele) Tarama sayesinde acısız lazer epilasyon

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.